Новости

Бюро перекладів InTime

Бюро перекладів InTime є київською компанією, яка надає послуги письмового перекладу з та більш ніж 70 мов світу протягом 6 років. За 6 років роботи компанія виросла з маленької організації з кількома редакторами редакторами в організацію, яка може конкурувати з великими гравцями даного ринку. Щоб дізнатися більше, ви можете переглянути сайт компанії за адресою за наступним посиланням https://byuro-perevodov.com.ua/tsenyi/

Основними послугами компанії є письмовий переклад документів практично будь-якої складності та тематики, засвідчення перекладів у нотаріуса, печаткою бюро, переклад сайтів, різних тендерних документів, а також виконання перекладів для приватних осіб для подання документів до посольств, віз та на проставлення штампу апостиль. Крім цього, команда компанії включає не тільки професійних фахівців, які виконують високоякісний переклад, а й редакторів, коректорів і менеджерів, які готові проконсультувати, прийти на допомогу кожному клієнту, навіть якщо він раніше не замовляв або не замовлятиме зовсім.

Основними тематиками є: технічний, юридичний та медичний переклад (дивіться більш детальну інформацію на сайті за посиланням, яке розміщене далі — https://byuro-perevodov.com.ua/perevod-s-na-rumynskiy/) , а також художній та науковий. Оскільки компанія не є першовідкривачем даного ринку, то, як і у всіх успішних компаній, кожним документом займається саме той фахівець, який розуміється на необхідній тематиці. Це забезпечує високу якість послуг, а також те, що більшість наших клієнтів у майбутньому стають нашими постійними замовниками. Крім цього, ви можете завжди замовити тестовий переклад, щоб переконатися в якості послуг. Він важливий, якщо ви вперше стикаєтеся з такою необхідністю, як переклад, і не впевнені, яку компанію вибрати.

Якщо ж говорити про приватних клієнтів, то компанія завжди готова виконати переклад для віз, для посольств (дивіться більш детальну інформацію на сайті за посиланням, яке розміщене далі — https://byuro-perevodov.com.ua/)  , а також інші переклади високої якості, а також у найкоротші терміни. Крім цього в InTime ви можете легко замовити і додаткові послуги, як завірення у нотаріуса або печаткою бюро, а також кур’єрська доставка, штамп апостиль і т.д.

Варто зазначити, що різниці між приватним і юридичним особою клієнтом майже відсутня, тому на це можливо не звертати увагу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *