Новости

Металошукач Гаусс МД — перше знайомство

Сьогодні ми подивимося, що собою представляє металошукач Гаусс МД, купити який можна в інтернет магазині Бест МД за ціною дилера і випускається у двох варіантах: Лайт і Про українського виробника МарсМД. Почнемо з упаковки… гідно! Коробка виглядає стильно, ложементи продумані всередині так, щоб нічого не бовталося і не брякало. Поліграфія коробки на високому рівні, на лицьовій стороні відмінне повнокольорове зображення металошукача у зборі, на зворотному – барвиста інфографіка. Дуже стильно та сучасно. Ручка для перенесення коробки є — зручно.

Збирається Гаус МД елементарно. Навіть не потрібно заглядати в керівництво, щоб зрозуміти, що і як кріпити. Головне пам’ятати: перший виток кабелю завжди поверх штанги, а комплектні навушники включають не блок управління, а в коробку MDLink.

Металлоискатель Gauss MD Light

Програми пошуку

Вище ми згадували, що у налаштуваннях є така штука, як MODE. Це і є аналогом програми пошуку.

Ще раз: режимів лише три. Один аналоговий, абсолютно без затримок. Другий – з мінімальним втручанням DSP (Digital Signal Processor). Третій — з повним залученням DSP, повільніший, але із зразковою дискримінацією поділом.

Оскільки Gauss MD – новинка 2020 року, можна говорити про тренд. Про орієнтацію досить дорогих приладів на просунутих любителів чи камрадів профі.

Відмова від програм говорить про повагу до користувача: MarsMD не тримає покупця приладу за повного новачка у металошуку. Передбачається, що шукач скарбів щось розуміє і йому не потрібні якісь «швидкі шаблони».

Справді, за ціною 550 доларів США за комплектацію Гаусс МД Light і 650 доларів за Pro, металошукач може, звичайно ж, працювати в режимі «ввімкнув і пішов». З значеннями, що рекомендуються, з відкачаним за інструкцією балансом грунту, Гаусс МД знаходитиме цілі. Але коли пошуковик з розумом підкрутить налаштування під конкретні завдання та умови пошуку – прилад розкриє весь свій нехилий потенціал. А потенціал у нього цілком гідний.

Металлоискатель Gauss MD Light

Порівняння з іншими моделями

Новинка, тим більше, від українського виробника, підняла неслабку хвилю в суспільстві скарбів. Зрозуміло, відразу з’явилися порівняльні тести, де Gauss MD ставили на одну дошку з будь-яким приладом, до якого тільки змогли дотягнутися — від X-terra 705, яка за функціоналом і зручністю навіть поряд не стояла, до близьких за духом, але не функціоналу, Quest Q20 та Makro Kruzer. Дякую, що Minelab Gold Monster 1000 йому в суперники поки що ніхто не визначив.

Ще від одного відео того ж камраду, де тестувалися 600-й віник, XP Deus і Gauss MD, почало неабияк підгоряти як у власників мінелабів, так і французьких приладів. Про що наочно свідчить кількість дизлайків, що зашкалює. Але камрад все одно підняв нехилий хайп.

Висновок

Український виробник Марс МД надав користувачам «міцний середнячок» за цілком адекватну ціну. Металошукач Гаусс МД цілком підійде камрадам з мінімальним досвідом користування приладами даного типу.

Всім вдалого вибору та фарту на копі!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *