Органічні продукти

Для гарного самопочуття потрібно відповідально ставитися до вибору своєї їжі. Денний раціон повинен бути насиченими здоровими продуктами харчування які багаті на поживні елементи та не містити хімічних сполук. З такий товаром ви можете ознайомитися та придбати перейшовши за посиланням https://herbals-ua.com/product-category/smesi-speciy-specii/.

Асортимент

Асортимент магазину досить різноманітний та налічує багато найменувань.

Трав’яний та фруктовий чай – набуває все більшої популярності у світі. Батьківщиною вважаються країни Близького Сходу та Китай. Основою є листя, квіти, ягоди, фрукти, насіння та кореневища різних видів рослин

Лікувальні трави – трави, які зазвичай використовують в лікувальних та профілактичних цілях. Перед виживанням потрібно проконсультуватися з лікарем та обрати необхідні дози для досягнення максимальної користі.

Спеції з усього світу – рослини які мають яскраво виражені смакові і ароматичні речовини, що надають вашим стравам вишуканого смаку, запаху та привабливого вигляду.

Настоянки та жири – це органічні речовини ефективність яких уже неодноразово доведена у медицині. Настоянки це висококонцентровані спиртові розчини прямої дії. Жири тваринного та рослинного походження, очищені та фільтровані, без смаку та запаху.

Сухофрукти та горіхи – це особливий вид речовин, які мають великий асортимент та багато корисних властивостей. Сухофрукти це ті ж самі фрукти, але у висушеному вигляді в вологість до 20 %, процес висушування здійснюється природнім шляхом для збереження більшої кількості вітамінів. Горіхи це плоди рослин, високо насичені жирами, білками та клітковиною.

Ефірні та рослинні олії – висококонцентрована олія видобута з рослин, зазвичай рідка летка сполука органічного походження, має виражений запах тієї рослини з якої видобута.

Насіння та суперфуд – незамінні складові здорового харчування. Воно є досить калорійне, багате на білок та вуглеводи, корисні жири та вітаміни, харчові волокна, збагачує організм амінокислотами та мікроелементами.

Натуральна кава – натуральне смажене насіння кавового дерева, що містить в собі магній, калій, органічні кислоти та кофеїн. Має підбадьорливі властивості, полегшує головний біль, покращує увагу, пам’ять, підвищує настрій, знижує ризик цукрового діабету та розвиток хвороби Альцгеймера і Паркінсона.

Виробництво

Всі продукти мають органічне походження, вирощені без хімічної обробки. Термін зберігання досить короткий, тому що не використовуються консерванти, ароматизатори та підсилювачі смаку!

Органічні продукти https://herbals-ua.com/product-category/smesi-speciy-specii/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Adblock
detector