Новости

Органічні продукти

Для гарного самопочуття потрібно відповідально ставитися до вибору своєї їжі. Денний раціон повинен бути насиченими здоровими продуктами харчування які багаті на поживні елементи та не містити хімічних сполук. 

Асортимент

Асортимент магазину досить різноманітний та налічує багато найменувань.

Трав’яний та фруктовий чай – набуває все більшої популярності у світі. Батьківщиною вважаються країни Близького Сходу та Китай. Основою є листя, квіти, ягоди, фрукти, насіння та кореневища різних видів рослин

Лікувальні трави – трави, які зазвичай використовують в лікувальних та профілактичних цілях. Перед виживанням потрібно проконсультуватися з лікарем та обрати необхідні дози для досягнення максимальної користі.

Спеції з усього світу – рослини які мають яскраво виражені смакові і ароматичні речовини, що надають вашим стравам вишуканого смаку, запаху та привабливого вигляду.

Настоянки та жири – це органічні речовини ефективність яких уже неодноразово доведена у медицині. Настоянки це висококонцентровані спиртові розчини прямої дії. Жири тваринного та рослинного походження, очищені та фільтровані, без смаку та запаху.

Сухофрукти та горіхи – це особливий вид речовин, які мають великий асортимент та багато корисних властивостей. Сухофрукти це ті ж самі фрукти, але у висушеному вигляді в вологість до 20 %, процес висушування здійснюється природнім шляхом для збереження більшої кількості вітамінів. Горіхи це плоди рослин, високо насичені жирами, білками та клітковиною.

Ефірні та рослинні олії – висококонцентрована олія видобута з рослин, зазвичай рідка летка сполука органічного походження, має виражений запах тієї рослини з якої видобута.

Насіння та суперфуд – незамінні складові здорового харчування. Воно є досить калорійне, багате на білок та вуглеводи, корисні жири та вітаміни, харчові волокна, збагачує організм амінокислотами та мікроелементами.

Натуральна кава – натуральне смажене насіння кавового дерева, що містить в собі магній, калій, органічні кислоти та кофеїн. Має підбадьорливі властивості, полегшує головний біль, покращує увагу, пам’ять, підвищує настрій, знижує ризик цукрового діабету та розвиток хвороби Альцгеймера і Паркінсона.

Виробництво

Всі продукти мають органічне походження, вирощені без хімічної обробки. Термін зберігання досить короткий, тому що не використовуються консерванти, ароматизатори та підсилювачі смаку!

Органічні продукти https://herbals-ua.com/product-category/smesi-speciy-specii/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *