Биржи

У крипти є шанс на нові максимуми

У крипти є шанс на нові максимуми — потрібен тільки імпульс.

Курс BTC за тиждень виріс майже на 22%, а приріст з початку місяця перевищує 28%. Такому фантастичному результату флагманська криптовалюта зобов’язана відновленню кореляції з американським фондовим ринком. Там бурхливо радіють ймовірності скорочення темпів посилення монетарної політики. Цей позитив екстраполюється і на ринок криптовалюта.

Імпульс, про який йде мова — це використання валюти в обігу, адже саме це завжди підіймало ринок. Щоб почати використовувати криптовалюту потрібно лише виконати обмін криптовалют, тоді в вашому розпорядженні буде біткоін, ефір або інша валюта.

Якщо тримати в полі зору цей фактор — кореляцію майже в 80% з ринком акцій США, — стає зрозуміле джерело гарного настрою серед шанувальників цифрових активів. Ні, ніхто не забув про проблеми з криптовалютний біржами і аспект довіри, множинні нападки SEC, відсутність фундаментальної ідеї у криптовалюта і масу інших непривабливих деталей. Але в пріоритеті саме паралелі з фондовим ринком.

На денному графіку торгів BTC видно « бичачий » інтерес близько $ 22 000. Але потрібен імпульс, який рушить ціну в заданому напрямку. Зона важливих, але досить легких для покупців опорів розташовується в межах $ 21 500-22 500.

На більш глобальному рівні ринок розглядає шанси на просування до $ 45 000, але в довгостроковій перспективі. Але цей прогноз теж настільки міцно пов’язаний з перспективами фондових бірж, що до цього варто ставитися з обережністю.

Нагадаємо, що раніше ми згадували про перспективи альткоїнов і, що важливіше, стейблкоінов. У 2022 році той же USDT обігнав фіатні гроші за обсягами проведених транзакцій. Цього року обороти можуть бути кратно вище, і ось тут є та сама фундаментальна ідея, з опорою на яку курс буде міцним.

У крипти є шанс на нові максимуми

Що відбувається на біржах?

Технічні сигнали цілком дозволяють на це розраховувати. Курс BTC в середу балансує близько $ 17 441. Потрібно пробити проміжний опір на $ 17 500, щоб рушити до $ 18 200-18 500. І ось при наближенні до цього діапазону буде краще видно, весна це, або знову здалося.

Які шанси на підйом ціни? Після того, як відновилася кореляція з американськими біржовими індексами, варіантів підрости додалося. Біржі США очікують скорочення темпів підвищення процентної ставки і з ймовірністю в 79,2% ставлять на підйом показника на 25 базисних пунктів в лютому.

Крім того, варто звернути увагу, як здорово криптовалютні трейдери прокачали скил впевненості і незворушності. У них на очах в банкрутство сповзає Genesis, а вони купують. Драма з FTX тільки на самому початку, і хто знає, які ще скелети випадуть з цієї шафи. Але, схоже, все емоції вже відображені в котируваннях.

Як і раніше актуальні проблеми з довірою — укрупнення біржі Binance створює певні ризики. Крім цього, у інвесторів все так же немає стратегічної ідеї в криптовалюта.

Варто звернути увагу, що стейблкоіни користуються великим попитом при транзакціях: обсяг переказів в USDC в 5 разів більше, ніж в USDT, хоча капіталізація ширше у останнього. Тут явно є потенціал!

У крипти є шанс на нові максимуми

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *