Новости

Де можна придбати онлайн-квитки?

Бувають випадки, коли треба терміново купити квитки, але часу їхати на вокзал нема, тоді можна придбати квитки в онлайн режими, найкраще для цього підійде сервіс https://proizd.ua/ru. Тут можна швидко придбати квитки на доступні поїзда та переглянути  їх розклад у різних форматах, таким чином, ви зможете знайти саме той формат, у якому вам буде зручно. Тож, цей сервіс дуже зручний у таких ситуаціях. На їх сайті ви можете детальніше дізнатися про їх послуги. 

Переваги онлайн сервісів для придбання квитків 

Ця послуга хоч і передбачає наявність націнки на послугу, але вона не суттєва і варта заощаджених часу та нервів. Крім того, така послуга має ряд переваг:

  •  доступність цілодобово;
  • немає необхідності ходити в залізничні каси;
  • наявність декількох способів оплати;
  • скорочення часу, витраченого на процес покупки;
  • відсутність ймовірності втрати та пошкодження документів;
  • швидка видача інформації про вільні місця та їх вартість;
  • наявність спеціальних пунктів на вокзалах для обміну бланка замовлення без черги.

Ще одна перевага онлайн-покупки– це можливість скористатися цією послугою може будь-хто, завдяки зручному режиму швидкого пошуку.

Що потрібно для того, щоб замовити квитки на prize.ua? 

Перш за все потрібно вказати пункт відправки, пункт прибуття та дату поїздки. Потім потрібно натиснути кнопку “Знайти квиток”. 

Серед результатів пошуку треба вибрати поїзд та тип вагона, тобто купе чи плацкарт. Далі необхідно вибрати номер вагона та місця на схемі, одне або кілька, але не більше 8. Після того, як усі місця вибрано, треба перейти далі та заповніть дані всіх пасажирів. На цьому кроці можна вибрати тариф та додаткові послуги для кожного пасажира. При виборі пільгового квитка дитячого чи студентського ціна може бути іншою. Так як він коштує 75% від всієї вартості квитка. Але це діє тільки на осіб, віком від 6 до 16 років. Далі, треба ввести контактні дані та сплатити замовлення банківською карткою протягом 20 хвилин з моменту бронювання. Найкраще, тут те, що тут можна оплачувати декількома способами, такими як: 

  • Банківська картка Visa/MasterCard;
  • Apple Pay;
  • Google Pay.

Також, у цьому сервісі ви можете знайти розклад руху поїздів. Він доволі зручний, так як знаходиться на самому сайті компанії, та завжди оновлюється, тобто там тільки актуальна інформація про рух поїздів на сьогоднішній момент. Ви можете переглянути їх pdf, jpg та png з різними дозволами. 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *